sobota, 6 kwietnia 2013
eFoxCity
Chcemy Wam przedstawić nasze nowe odkrycie http://www.efoxcity.com. To sklep internetowy oferujący spory asortyment ubrań i dodatków zarówno damskich jak i męskich na każdą możliwą okazję. Znajdziecie tu oddzielne sekcje różnych artykułów pogrupowane według kategorii i okazji. Wszystkie rzeczy są wykonywane z dobrej jakości materiałów, biżuteria tworzona jest z precyzyjną dokładnością i starannością. Dodatkowo zakupy są bezpieczne i wiarygodne. Jesteśmy zauroczone tak wielką możliwością wyboru spośród wieczorowych sukienek, klimatycznych i oryginalnych sukienek na studniówkę, oraz bal lub wesele, a także oryginalnych swetrów, klasycznych marynarek, prostych i ozdobnych tunik oraz bluzek. A wszystko to w naprawdę przystępnych cenach. Zdjęcia oddają urok ubrań i dodatków. Wśród nich również pokaźna gama biżuterii do wyboru. Obecność wielu opcji wyszukiwania pozwala nam w krótkim czasie dotrzeć do interesujących nas artykułów. Szukanie można zawęzić od kategorii głównej, poprzez cenę, długość, kolory po skład materiału i interesujący nas rozmiar. Strona jest czytelna a zakupy przyjemne. Zachęcamy Was do zapoznania się z ofertą sklepu i przedstawiamy wam rzeczy które szczególnie wpadły nam w oko. Co wy myślicie o kupowaniu ubrań online i wybranych przez nas propozycjach? A & P.
piątek, 5 kwietnia 2013
Red&Panther
O dzisiejszym zestawie bardzo krótko. Na zimę już narzekać nie będę, bo może właśnie przez to ciągłe marudzenie zostaje z nami tak długo? Wracając do stylizacji, połączyłam ażurkowy, kremowy sweterek z koszulą w panterkę. Uwielbiam ten motyw, więc na pewno niebawem pokażę go w jeszcze kilku moich stylizacjach, gdzie będzie grał on główną rolę. A dziś przedstawiam Wam czerwony krótki płaszczyk, zakupiony przeze mnie zeszłej zimy po rewelacyjnej cenie. Do całości założyłam ciemno-szare, gładkie legginsy, czerwoną kopertówkę na łańcuchu oraz czarne obcasy. Jak Wam się podoba? P.
płaszcz- carry | sweter- bik bok | koszula- new look | legginsy- h&m | torebka, buty- @ | zegarek- ck | kolczyki, bransoletka- six | pierścionek, korale- nn
wtorek, 2 kwietnia 2013
Oliwka&capuccino
Jak Wam minęły święta? Mi czas upłynął bardzo szybko. Ciągle brakuje mi tej godziny, odkąd przestawiłam swoje zegarki w przód. Pogoda nadal się nie zmienia, czy ta zima się kiedyś skończy? Przedstawiam ponownie stylizację wewnątrz budynku, gdyż dopadło mnie lekkie przeziębienie i nie chcę jeszcze bardziej się rozchorować przez robienie zdjęć na śniegu. Połączyłam wiosenną, oliwkową bluzeczkę z kurteczką z białego jeansu. Do tego zwykłe klasyczne jeansy i dodatki w kolorze cappuccino. Stylizacja świetnie sprawdziła się w czasie wyjścia z koszyczkiem wielkanocnym :D P.
bluzka- h&m | spodnie- Tally Weijl | torebka, buty- Vogel | kurtka, zegarek, naszyjnik- @ |chustka, kolczyki- nn
Subskrybuj:
Posty (Atom)


















